Nabídka služeb
Sem vložte podnadpis

Čakrový systém

Každý máme v těle a v duši 7 čaker. Jsou to energetická centra, která reagují na slabiky, barvy a techniky. Každá čakra je usazena na určitém místě v těle, tím že s čakrou pracujete ovlivňujete nejen vibrační a energetický stav, ale také zdravotní stav orgánů a svalů a kostí v místě čakry, což má vliv na celkovou kvalitu života.

Nabízím představení systému formou interaktivní přednášky nebo individuálním sezením. 

Autopatie

Autopatie je metoda odvozená od homeopatie, má efektivnější zamíření problému a potíží, je to cesta kdy si můžete poladit a uzdravit své tělo a mysl samy. Nabízím startovací konzultaci k tomu, aby jste mohli začít autopatii sami praktikovat a uchopit.

Provedení čakrami

Tento způsob práce se sebou a zároveň plné uchopení sebe = tělo, mysl, ego, duše, život - jeho tvorba a uzdravení všeho - je cesta k prožívání života v přítomném okamžiku a tedy k nejvíc efektivnímu tvoření své reality.pochopíte, že všechny překážky v životě jsou vámi samotnými tvořené a že lze z tohoto kruhu odejít a tvořit opravdu to co chceme v srdci a v duši. Opustíme strachy a obavy, zvedá se míra sebepřijetí a sebelásky, úcta k sobě a druhým. Naučíte se co je soucit a co lítost a že ubližování druhým je vlastně ubližování sám sobě. Nabízím provedení každou čakrou, předání technik + prožitek, propojení z kamenem pro práci s čakrou, uvedení do tématu každého centra.

Terapie slovem

Individuální sezení pro zaměření problému a aktivní a praktické uchopení směrem k uzdravení životního postoje.

Dárkové poukazy

Pokud by jste chtěli dopřát svým blízkým voucher za zvýhodněné ceny : Na provedení čakrou( individuální, skupina )přednášku, sezení-mluvením odhalit příčinu, konzultace k Autopatii, pište.